Bestuur | LVSV Antwerpen


Providing essential liberty since 1947

Robin

Robin Janssens


Ondervoorzitter en Secretaris

robin@lvsvantwerpen.be

Jeroen

Jeroen Van den Poel


Penningmeester en Public Relations

jeroen@lvsvantwerpen.be

Igor

Igor Zivkovic


Politiek Secretaris

igor@lvsvantwerpen.be

Joeri

Joeri Vandendriessche


Politiek Secretaris

joeri@lvsvantwerpen.be

Krystian

Krystian Timperman


Lustrumverantwoordelijke

krystian@lvsvantwerpen.be

Laurenz

Laurenz van Ginneken


Prosenior

laurenz@lvsvantwerpen.be

Brent

Brent Apers


Bestuurslid

brent@lvsvantwerpen.be

Vind ons!